Про нас

Компанія "СВ-Принт" працює на ринку України з 2005 року. Сферою діяльності компанії є надання комплексних послуг та рішень для підприємств легкої промисловості. Послугами нашої компанії користуються великі, середні та малі швейні підприємства, ательє, майстерні та українські дизайнери.

Ми пропонуємо широкий асортимент текстильних виробів, швейного обладнання та інших товарів, зокрема :

1. Друковані етикетки ( розмірники, складники, по догляду за виробом, з логотипом).

Такий друк використовується для повного та точного опису розміру, складу одягу, а також визначення рекомендацій щодо догляду за ним. Друковані етикетки - найбільш доступний та простий вид етикеток-розмірників. Друк відбувається одним кольором, як правило чорним.

2. Жакардові етикетки (шеврони, вішалки, фотоетикетки).

Виготовляються шляхом переплітання волокон на ткацькому станку; використовуються для маркування чоловічого, жіночого, дитячого одягу, уніформи, взуття, білизни, текстильних виробів для дому, меблів. Жакардові шеврони і лейбли часто містять в собі логотип виробника або товарний знак. Сьогодні, жакардові етикетки використовуються не лише у текстильній промисловості, а й у якості сувенірної продукції.

жакард

3.  Термотрансферні етикетки (штрих-код).

Термотрансферний друк дозволяє наносити інформацію про товар або його штрих-код (динамічний штрих-код) на рулонну етикетку-стрічку. Основною перевагою таких етикеток є їхня стійкість до різних температур та механічного стирання.

4. Етикетка самоклейка (атласні, паперові, термоетикетки).

На зворотній бік кожної такої етикетки нанесено клейову основу з паперових чи плівкових матеріалів. Паперова основа, перевагою якої є перш за все невелика вартість та швидка утилізація, може бути білою, тонованою, уольоровою, матовою, глянцевою, металізованою, синтетичною та термочутливою. Самоклейка на плівковій основі (поліетилен, поліпропілен, поліестер, полістирол, полівінілхлорид) має більшу вартість, однак, вона більш практична та довговічніша, має підвищену стійкість до вологи, зміни температур, хімічних та механічних впливів.

5. Матеріали для друку (стрічки нейлонові, поліестерові, сатинові, бавовняні, барвники Hot stamp та Termotransfer).

Нейлонові стрічки - досить міцний матеріал, при нарізці холодним ножем їх край не обсипається, тому, виготовлену етикетку можна пришивати лише з одного боку. Поліестрові стрічки ожуть мати глянцеву або матову поверхню, добре тримають форму, досить стійкі до будь-яких зовнішніх впливів. Сатинові стрічки мають гладеньку, шовковисту лицьову поверхню.

6. Етикет-стрічка.

Етикет-стрічка використовується для маркування товарів у роздрібних та оптових мережах, в аптеках, на складах. Вона дозволяє наносити на товар його артикул, дату, ціну або код.

7. Ярлики для одягу (паперові чи картонні етикетки).

Ярлики можуть мати будь-яку форму, вони складаються з одного листа у вигляді книжечки з комбінуванням паперу різної щільності.

8. Швейне обладнання

Компанія "СВ-Принт" пропонує нашим клієнтам швейне обладнання від голок до промислових швейних машин і запчастин до них, парагенераторів (фірми SILTER) та комплектуючих. Маркувальне обладнання (етикет-пістолети), розкрійне обладнання (фірми Hoffman).

2

 

Команда компанії "СВ-Принт" завжди готова допомогти Вам з вибором щодо виконання Вашого замовлення, а також щодо створення потрібного Вам макета, адже друк етикеток відбувається лише згідно макетам, які узгоджуються замовником.

Для друку своєї продукції "СВ-Принт" застосовує сучасне обладнання, а для того, аби досягти високого результату, ми використовуємо у виробництві якісні матеріали та сучасні технології. Все це дозволяє нам задовольняти найвибагливіші запити наших клієнтів.

 


 

 

 

 

Відправте повідомлення адміністрації